YHTEYSTIEDOT

 

 

Jarmo Berg

Toimitusjohtaja

jarmo.berg@jbeservice.fi

+35840 7751410

 

 

Jonna Olkoniemi

Johdon assistentti & Toimistopäällikkö

jonna.olkoniemi@jbeservice.fi

+35840 7471538

 

 

Roope Balk

Projektipäällikkö

roope.balk@jbeservice.fi

+35845 1333395

 

 

Nea Nordgren

Myynnin ja markkinoinnin assistentti

nea.nordgren@jbeservice.fi

+35845 8470500

 

 

Arto Paavola

Projektipäällikkö & Sähkötöiden johtaja

arto.paavola@jbeservice.fi

+35840 6205051

 

 

Henna-Sofia Kakko

HR-assistentti / Koordinaattori

henna.kakko@jbeservice.fi

+35844 0817647

Päätoimipiste:

 

JBE Service Oy
Vaneritie 5
91100 Ii
Finland

 

Sivutoimipiste:

 

JBE Service Oy
Kuormakuja 1
03100 Vihti
Finland

Sähköinen laskutusosoite:

 

E-lasku osoite: 003724890052
E-lasku operaattori: OpusCapita Solutions Oy
E-lasku operaattorin tunnus: E204503

Laskutusosoite:

 

Huom: tämä osoite on vain laskuille!

JBE Service Oy
PL 93658
00021 Laskutus
Finland

Sähköposti:

info@jbeservice.fi

 

Y-tunnus:

2489005-2

YHTEYDENOTTOPYYNTÖ

Mikäli olet kiinnostunut kuulemaan lisää palveluistamme tai haluat lähettää avoimen työhakemuksen, pyydämme täyttämään ja lähettämään alla olevan lomakkeen.

Lue Tietosuojaseloste