YHTEYSTIEDOT

Lisätietoa:

Jarmo Berg

Toimitusjohtaja
– Hallituksen puheenjohtaja
– Tekninen asiantuntemus
– Hallinnointi
– Myynti

jarmo.berg@jbeservice.fi

+35840 7751410

Roope Balk

Projektipäällikkö
– Projektien hallinnointi
– Sähkö ja automaatio

roope.balk@jbeservice.fi

+35845 1333395

Arto Paavola

Projektipäällikkö & Sähkötöiden johtaja

arto.paavola@jbeservice.fi

+35840 6205051

Jonna Olkoniemi

Johdon assistentti & Toimistopäällikkö
– Laskutus

jonna.olkoniemi@jbeservice.fi

+35840 7471538

Nea Nordgren

Myynnin ja markkinoinnin assistentti

nea.nordgren@jbeservice.fi

+35845 8470500

Henna-Sofia Kakko

HR-assistentti / Koordinaattori

henna.kakko@jbeservice.fi

+35844 0817647

 

 

Tomi Koski

Työnjohtaja

-Koneistus ja metallityöt

tomi.koski@jbeservice.fi

+35840 7332660

Sähköposti:

info@jbeservice.fi

 

Y-tunnus:

2489005-2

Päätoimipiste:

 

JBE Service Oy
Vaneritie 5
91100 Ii
Finland

 

Sivutoimipiste:

 

JBE Service Oy
Kuormakuja 1
03100 Vihti
Finland

Sähköinen laskutusosoite:

 

E-lasku osoite: 003724890052
E-lasku operaattori: OpusCapita Solutions Oy
E-lasku operaattorin tunnus: E204503

Laskutusosoite:

 

Huom: tämä osoite on vain laskuille!

JBE Service Oy
PL 93658
00021 Laskutus
Finland

YHTEYDENOTTOPYYNTÖ

Mikäli olet kiinnostunut kuulemaan lisää palveluistamme tai haluat lähettää avoimen työhakemuksen, pyydämme täyttämään ja lähettämään alla olevan lomakkeen.

Lue Tietosuojaseloste