YHTEYSTIEDOT

 

 

Jarmo Berg

Toimitusjohtaja

jarmo.berg@jbeservice.fi

+35840 7751410

 

 

Henri Hökkä

Projekti-insinööri

henri.hokka@jbeservice.fi

+35844 3200816

 

 

Sinikka Nyman

Toimistoassistentti

sinikka.nyman@jbeservice.fi

+35840 8099591

 

 

Roope Balk

Huoltojohtaja

roope.balk@jbeservice.fi

+35845 1333395

 

 

Jarkko Kilpivaara

Projekti-insinööri

jarkko.kilpivaara@jbeservice.fi

+35840 6117521

 

 

Henna-Sofia Kakko (tilapäisesti poissa)

HR-assistentti / Koordinaattori

henna.kakko@jbeservice.fi

+35844 0817647

 

 

Jonna Olkoniemi

Hallintopäällikkö

jonna.olkoniemi@jbeservice.fi

+35840 7471538

 

 

Pinja Puolakka

Talous- ja HR -assistentti

pinja.puolakka@jbeservice.fi

+35844 3333274

 

 

Arto Paavola

Sähkötöiden johtaja

arto.paavola@jbeservice.fi

+35840 6205051

Päätoimipiste:

JBE Service Oy
Vaneritie 5
91100 Ii
Finland

 

 

Sivutoimipiste:

JBE Service Oy
Kuormakuja 1
03100 Vihti
Finland

Sähköinen laskutusosoite:

E-lasku osoite: 003724890052
E-lasku operaattori: Maventa
E-lasku operaattorin tunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta
lähetettäessä: DABAFIHH

Laskutusosoite:

Huom: tämä osoite on vain laskuille!

JBE Service Oy
PL 100
80020 Kollektor Scan
Finland

Sähköposti:

info@jbeservice.fi

 

Puhelin:

+35820 7306860

 

Käsisammuttimien tarkastukset:

+35840 5244758

 

Y-tunnus:

2489005-2

YHTEYDENOTTOPYYNTÖ

Mikäli olet kiinnostunut kuulemaan lisää palveluistamme tai haluat lähettää avoimen työhakemuksen, pyydämme täyttämään ja lähettämään alla olevan lomakkeen.

Lue Tietosuojaseloste